Monitoring

Instalacja systemów CCTV / Instalacja kamer przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych oraz instalacja zarówno standardowych, jak i profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego to główna specjalność naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie w branży security oraz wyszkolona grupa projektantów i instalatorów z bogatym zapleczem technicznym, stanowi gwarancję usług najwyższej jakości.

Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wszystkie projektowane i wdrażane przez nas instalacje telewizji przemysłowej bazują na produktach uznanych marek Sony, GeoVision, Samsung, Panasonic, LC Security, co gwarantuje ich niezawodność oraz wysoką skuteczność działania.

Indywidualne podejście do każdego projektu, wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyszkolona kadra pracowników pozwoliła nam na uzyskanie pozycji lidera na Polskim rynku systemów CCTV.

Od lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu systemów wizyjnych dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów, osiedli mieszkaniowych oraz osób fizycznych.

Cechy, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji to:

Indywidualny i profesjonalny dobór elementów systemów telewizji przemysłowej
Bezpłatne analizy i konsultacje z zakresu instalacji monitoringu wizyjnego
Bezpłatne projekty i kosztorysy z dojazdem do każdego Klienta
Całodobowy serwis techniczny
Urządzenia zastępcze w przypadku awarii
Kompleksowe prace konserwacyjne instalacji monitoringu wizyjnego
Wieloletnia współpraca z głównymi producentami urządzeń i rozwiązań systemowych do monitoringu wizyjnego.
Zapraszamy!